Готель Relaxed And Happy

  • Безкоштовний Wi-Fi в номері

На відстані 7 км від Готель Relaxed And Happy Бангкок є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Стадіон для боксу «Лумпхіні». Гості гостьовий будинок Бангкока можуть залишити свій автомобіль на території.

Relaxed And Happy пропонує номери з зоною відпочинку і обідньою зоною з системою клімат-контролю. У номерах також є письмовий стіл і зона відпочинку.

Поблизу цього помешкання знаходиться ресторан Pomodoro All Seasons Place, де подають страви італійської кухні.

Серед визначних пам'яток, розташованих в межах 15 хвилин їзди автомобілем від готелю, – Ват Пхра-Сі-Махатхат. Насолоджуйтесь близькістю до залізничного вокзалу BTS-Nana, який знаходиться на відстані 30 хвилин їзди машиною.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Готель Relaxed And Happy Бангкок
Private 3Rd Floor Room
Ціна лише для моб. пристроїв

Private 3Rd Floor Room

10
Чудово 2 відгуки
536 м від помешкання
USD 14 USD 13
за ніч
Mini Suites Air Con Wifi
Ціна лише для моб. пристроїв

Mini Suites Air Con Wifi

5.0
Непогано 0 відгуків
1.8 км від помешкання
USD 16 USD 14
за ніч
Ramintra
Ціна лише для моб. пристроїв

Ramintra

3.1 км від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дон Мианг
    8 км

    Залізничні вокзали

    BTS-Mo Chit
    13 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 12:00 до 19:00
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • Яка станція знаходиться поруч з Готель Relaxed And Happy?
      Найближчий залізничний вокзал до Готель Relaxed And Happy - BTS-Nana, розташований на відстані 30 хвилин їзди машиною.
    • Чи є у номерах Готель Relaxed And Happy робоче місце?
      У деяких номерах Готель Relaxed And Happy є робочий простір.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дон Мианг
    8 км

    Залізничні вокзали

    BTS-Mo Chit
    13 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Готель Relaxed And Happy Бангкок

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити